Blog

Alışveriş Alışkanlıkları Mobil İle Nasıl Değişti?

Cep telefonları, hayatımıza girdiğinden bu yana pek çok alanda değişikliğe yol açtı. Gelişen teknoloji ve imkan çeşitliliği sayesinde de değiştirmeye devam ediyor. İlk zamanlarda sadece iletişim sektörünü etkileyen bu gelişme, zamanla her alanda etkisini arttırıyor.

DEVAMI

Müşteriler Sepeti Neden Terk Ediyor?

Tüm e-ticaret girişimcilerinin ortak isteği, tabi ki satış yapabilmek oluyor. Bunun için de operasyondan pazarlamaya her noktada dikkatli adımlar atmak gerekiyor. Ancak siz ne kadar dikkatli olsanız da dijital dünyanın hızlı işleyişi, e-ticarette karşımıza bir sorunu ortaya çıkarıyor.

DEVAMI

E-ticarette Nasıl Markalaşabilirsiniz?

Türkiye’de e-ticaret sistemi gitgide büyümeye ve yaygınlaşmaya devam ediyor. Büyük ya da küçük birçok işletme artık e-ticaretin önemini ve gerekliliğini anlamış durumda.

DEVAMI

Ürün Fiyatlandırma Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Alışverişi etkileyen pek çok unsur bulunuyor. Bu unsurlar arasında belki de en önemlisi ve tüketicinin davranışını oldukça etkileyen ise, fiyat olarak karşımıza çıkıyor.

DEVAMI

Pazaryerlerinde Müşteri Yorumları Nasıl Artırılır?

E-ticaret markanız için müşteri yorumlarının ne kadar önemli olduğunu “Pazaryerlerinde Müşteri Yorumları Neden Önemlidir?” yazımızda anlatmıştık. Pazaryerlerinde rakiplerinizin önüne geçmek ve potansiyel müşterilerinizin satın alma kararlarını etkileyebilmek için müşteri yorumları kritik bir rol oynuyor.

DEVAMI

Rekabet Analizinin Pazaryerindeki Konumunuza Etkisi

E-ticaret planlamanızı yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri, rakiplerinizi iyi analiz etmektir. İster e-ticaret sektörüne ilk defa giriş yapacak olan ister de bu sektörde hali hazırda var olan bir şirket rakiplerini iyi tanımalıdır.

DEVAMI