WhatsApp Satın Alma

Image title

Whatsapp milyonlarca insanın kullandığı son yıllarda Facebook un satın aldığı bir mobil uygulamadır. 

Whatsapp’tan tek tıkla link paylaşarak satış yapın

Ücretsiz Direct üyeliğinizi başlatın. Ürününüzün linkini müşterilerinizle paylaşarak, kendinize özel sayfanız üzerinden kolayca satış yapabilir ve ödeme alabilirsiniz. Mobil arayüzünden veya bilgisayarınızda Direct sayfasında, tahsil edeceğiniz miktarı yazın ürününüzün linkini müşterinizle paylaşın.

Whatsapptan Satış Yapmak

Whatsapp pazarlama ve satış için kullanılabilecek ücretsiz ve etkin bir iletişim alanı sağlıyor. Whatsapptan satış yapmak müşteri ilişkilileri açısından da oldukça olumlu etkiler yaratıyor. Firmaların internet iletişi araçlarını en verimli şekilde kullanabilmeleri için bu tür olanaklardan yararlanması gerekiyor. Whatsapp hem firma içi iletişim hem de müşteri iletişimi konusunda büyük kolaylık sunuyor.

Whatsapptan Satış Yapmanın Avantajları

Whatsapptan yapılan satışlar müşteriye daha güvenilir bir iletişim atmosferinde sunulur. Müşterinin birebir kendisiyle ilgilenildiğini görmesi müşteri sadakatini arttırır. Satış konusunda yaşanabilecek sorunların önüne geçilmiş olur. Müşteri fikirlerini dile getirebilir ve satın alma sırasındaki davranışları ölçülebilir. Satış gerçekleştikten sonra da müşteri iletişim kurma güvenini duyar.